DensobiegJuż w niedzielę (7 września) odbędzie się Parkowy Półmaraton, najdłuższy bieg cyklu Parkowa Korona Biegów. Organizatorzy przygotowali też sporo atrakcji dodatkowych głównie dla dzieci. Najmłodsi będą mogli skorzystać ze specjalnego biegu oraz ze strefy animacji.

Atrakcje dla najmłodszych zostaną przygotowane dzięki współpracy z firmą Denso, która – przypomnijmy – dzięki aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, od kilku miesięcy ma w Parku Śląskim swoją aleję.

Biegi dla dzieci zacznie się punktualnie o godzinie 10:05. Zapisać będzie się można w biurze zawodów od 09:30 do 09:55. Zawody odbędą się w dwóch kategoriach: dzieci do lat 10 i od 11 do 15 Każde dziecko dostanie gadżet i dyplom za udział. Najlepsi zostaną nagrodzeni trofeum. Trasa wiedzie aleją Denso, a dystans wynosi około 450 metrów. Dekoracja odbędzie się od godziny 12:15

Ponadto zostanie przygotowana strefa animacji dla dzieci, w której będą działać animatorzy ze Śląskiego Wesołego Miasteczka oraz Futboliści Tychy Falcons. W strefie zostaną przygotowane gry, konkursy i zabawy.

Projekt oraz realizacja systemu: Storm Interactive - Twój partner w nowych technologiach